Cierpisz na bóle kręgosułpa, a Twoja codzienność to wiecznA GEHENNA?

Pozbądź się bólu, Uzyskaj sprawność fizyczną oraz ciesz się zdrowiem

KURS – ZROZUMIEĆ RUCH I POZBYĆ SIĘ BÓLU KRĘGOSŁUPA

Kurs jest przeznaczony dla osób, które mają prace biurową, przebywają dłuższy czas w pozycji siedzącej (np. jazda samochodem), odczuwają ból kręgosłupa podczas schylania się do przodu, w trakcie podnoszenia przedmiotów z ziemi lub odczuwają ból po wstaniu z łóżka każdego dnia, a także odczuwają ból lub dyskomfort w czynnościach dnia codziennego wymagających zgięcia np. przysiad, wiązanie butów.
Co zyskasz jeśli przerobisz ten kurs

Dzięki regularnym ćwiczenion z tego kursu

 • pozbędziesz się dolegliwości bólowych kręgosłupa lędźwiowego,
 • poprawisz swoją postawę ciała
 • uzyskasz większą sprawność ruchową,
 • będziesz czuł większą kontrolę swojego ciała oraz cieszył się zdrowiem

Co znajdziesz w kursie

 • W kursie online zostały przedstawione ćwiczenia w formie video podzielone na 4 bloki wraz z opisem i instrukcją wykonania
 • Otrzymasz plan treningowy na 6 tygodni, a poprzez proste testy ruchowe zdiagnozujemy i ocenimy, które czynności w dniu codziennym wpływają na Twoje dolegliwości.
 • Dodatkowo otrzymasz prezentację, która umożliwi Ci zrozumienie mechanizmu powstawania dolegliwości bólowych kręgosłupa podczas zgięcia lub długotrwałej pozycji siedzącej.

CO potrzebujesz aby zrealizować kurs

Kurs możesz realizować we własnym domu i nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu. Będziesz potrzebował: matę, taśmę oporową 2m, dużą piłkę, klocek do yogi oraz zwykły balon.

Na ILE OTRZYMASZ DOSTĘP

Otrzymasz dostęp na 12 miesięcy i w każdej chwili możesz odtworzyć na urządzeniu mobilnym.

MASZ JESZCZE WĄTPLIWOŚCI?

Nie jesteś pewny czy ten kurs Ci pomoże, rozumiem. Przygotowałem dokładny opis kurs, który powinien Ci w 100% wyjaśnić czy ten kurs jest właśnie dla Ciebie

Jeśli…

próbowałeś wcześniejszego leczenia bez większego efektu lub braku wyraźnej poprawy czyli:
 • Leki przeciwbólowe dają chwilową ulgę ale zażywasz je bez większego efektu w perspektywie dłuższego czasu?
 • Próbowałeś fizykoterapii  np. elektroterapia, laser, ultradźwięki lub masaż  i nie odczuwasz wyraźnej poprawy?
 • Czekasz na świadczenia rehabilitacyjne kilka miesięcy lub nie masz możliwości na regularne wizyty w gabinecie fizjoterapeuty?
 • Chciałbyś pomóc sobie bez wychodzenia z domu?
To zachęcam Cię do skorzystania z tego kursu, gdyż jest jest to kurs online oparty na ćwiczeniach ruchowych, które wpływają na przyczynę bólu a nie objawy.

Nazywam Się Grzegorz Rzetecki

Jestem fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem z zakresu specjalizacji sportowej i ortopedycznej.  

Na co dzień pracuję z wieloma pacjentami w moim gabinecie pomagając w dolegliwościach bólowych kręgosłupa oraz urazach sportowych. Z własnej praktyki i doświadczenia mogę powiedzieć, że 90% procent przypadków bólowych to pacjenci z bólem przewlekłym chronicznym czyli taki, który trwa od dłuższego czasu i nie jest konsekwencją wypadku urazu lub złamania a zaburzeniem wynikającym z nieprawidłowego ruchu, braku ergonomii stanowiska pracy , nieodpowiednią techniką ćwiczeń lub braku aktywności fizycznej. Takich pacjentów przybywa z latami coraz więcej a najlepszą formą leczenia dla tych osób myśląc o długotrwałym efekcie leczniczym powinien być odpowiednio dobrany ruch lub ćwiczenia (kinezyterapia), ponieważ dolegliwości, z którymi dana osoba przychodzi są najczęściej wynikiem braku ruchu, lub przebywaniem w złej pozycji lub powtarzanie złego wzorca ruchowego dłuższy czas

Co znajdziesz w tym kursie

W kursie zostały przedstawione ćwiczenia ruchowe ukierunkowane na poprawę stabilizacji kręgosłupa, wzmocnienie mięśni tułowia odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie kręgosłupa lędźwiowego, kontrolę miednicy i ustawienia kręgosłupa w różnych pozycjach wyjściowych. Kurs został podzielony na 4 bloki pozycje w leżeniu na plecach, na boku, podpór na czworaka oraz w staniu, aby stopniowo przygotować Cię do prawidłowego funkcjonowania w życiu codziennym i pozbycia się bólu kręgosłupa lędźwiowego. Otrzymasz plan realizacji kursu rozpisany na 6 tygodni, w każdym tygodniu podążasz zgodnie z planem kolejnością ćwiczeń oraz liczbą powtórzeń. Prezentacja zawarta w kursie przedstawia mechanizm powstawania bólu  kręgosłupa lędźwiowego w wyniku pozycji siedzącej oraz podstawowe zagadnienia z anatomii, aby w sposób przystępny i łatwy do zrozumienia uświadomić co jest przyczyną bólu i jak temu zapobiegać.

 • 16 praktycznych ćwiczeń podzielonych na bloki tematyczne i tygodniowe
 • Dokładny plan treningowy
 • Prezentacja

W czym mi dokładnie pomoże?

 1. Kurs przede wszystkim umożliwi Ci ulgę w bólu kręgosłupa lędźwiowego  oraz zapewni komfort w życiu codziennym oraz podczas pracy siedzącej, będziesz mógł lepiej skupić się na swojej pracy lub efektywności wykonywanych zadań poprzez poprawę postawy oraz lepszą wytrzymałość mięśni tułowia, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie kręgosłupa lędźwiowego. Będzie czuł się sprawniejszy oraz zyskasz większą odporność na obciążenia wynikające z przebywania w pozycji siedzącej lub podczas pochylania się do przodu.  Uzyskasz większą kontrolę ciała i kręgosłupa lędźwiowego, poprawisz swoją postawę ciała, a także będziesz bardziej świadomy jak prawidłowy ruch wpływa na pozbycie się dolegliwości bólowych kręgosłupa. Będziesz wiedział jakich błędów ruchowych unikać, aby w przyszłości zapobiegać bólowi kręgosłupa wynikających z pozycji siedzącej lub nadmiernego zgięcia kręgosłupa.

 2. Jeżeli Twoja diagnoza brzmi m.in. zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa lędźwiowego , dyskopatia, zmiany przeciążeniowe kręgosłupa lędźwiowego, choroba krążków międzykręgowych a Twoje dolegliwości towarzyszą Ci od kilku miesięcy lub więcej niż rok  to ten kurs pomoże Ci w tych dolegliwościach.

Zobacz przykładową lekcję!

O lekcji

 • Podczas tego ćwiczenia dociskanie piszczeli do ręcznika oraz kostka ustawiona na kręgosłupie lędźwiowym umożliwi Ci utrzymanie prawidłowej pozycji miednicy oraz unikniesz zgięcia w kręgosłupie lędźwiowym
 • W trakcie ćwiczenia powinieneś czuć napięcie na udach oraz ruch w stawach biodrowych 

Cel ćwiczenia : Kontrola miednicy i kręgosłupa, poprawa ruchomości bioder 

Dlaczego stowrzyłem ten kurs?

Kurs powstał z kilku względów po pierwsze, aby uświadomić społeczeństwo i zrozumieć mechanizm powstawania bólu kręgosłupa, aby leczyć przyczynę bólu poprzez odpowiednią pracę ruchową. Szacuje się, że około 40 procent społeczeństwa doświadczyła w swoim życiu bólu kręgosłupa, a osoby przebywające dłuższy czas w pozycji zgięciowej lub w pracy biurowej są bardziej narażone na problemy kręgosłupa lędźwiowego niż reszta społeczeństwa.

Kurs został stworzony z myślą o osobach, które nie mają możliwości na regularne wizyty z fizjoterapeutą, przebywają za granicą i nie mają dostępu do specjalisty, czekają na zabiegi rehabilitacyjne kilka miesięcy.

Kurs możesz wykonać w domu lub dowolnym miejscu oszczędzając swój czas i pieniądze
Kurs jest to inwestycja we własne zdrowie.

Ten kurs został stworzony po to, abyś mógł cieszyć się zdrowiem i zyskiwał sprawność fizyczną i pozbył się bólu

GOTOWY NA Zmianę?

Pozwól sobie na codzienność bez bólu!

Zrozumieć Ruch i pozbyć się bólu kręgosłupa

Kurs jest to forma rehabilitacji ruchowej w formie video poprzez odpowiedni dobór ćwiczeń w taki sposób, abyś był w stanie zrealizować każde ćwiczenie krok po kroku bez względu na stopień wytrenowania lub sprawność fizyczną.
Original price was: 299.00 zł.Current price is: 199.00 zł. brutto
 • pozbędziesz się dolegliwości bólowych kręgosłupa lędźwiowego
 • poprawisz swoją postawę ciała
 • uzyskasz większą sprawność ruchową
 • będziesz czuł większą kontrolę swojego ciała oraz cieszył się zdrowiem